Wsparcie Finansowe dla Firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jednocześnie zdając sobie sprawę, że dotychczas oferowane formy wsparcia mogą okazać się niewystarczające przekazujemy przygotowaną przez Nas ofertę wsparcia finansowego dla przedsiębiorców.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu finansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców nie tylko w ramach świadczeń przysługujących na podstawie tzw. Tarczy Antykryzysowej ale również z innych źródeł w postaci pożyczek i subwencji oraz gwarancji de minimis na bardzo korzystnych warunkach.

Przyjęte przez rząd rozwiązania w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej mając na celu zabezpieczenie, bądź też zminimalizowanie negatywnych skutków pandemii COVID-19 pozwalają na uzyskanie świadczeń na rzecz ochrony miejsc pracy, dofinansowania do wynagrodzeń pracowników, zwolnienia ze składek na ubezpieczenie społeczne czy też niskooprocentowanej, bezzwrotnej pożyczki w wysokości 5.000 zł.

Prezentowane przez Nas formy wsparcia pozwalają na uzyskanie finansowania w znacznie szerszym zakresie niż dotychczasowe rozwiązania. Kwota pożyczki płynnościowej POIR przy spełnieniu określonych warunków może sięgać nawet 15 mln zł, co pozwoli na utrzymanie płynności przez przedsiębiorcę. Warto również zwrócić uwagę na subwencję finansową –  maksymalnie wynoszącą 324 tys. zł – która może zostać umorzona aż do 75%.


Szczegóły dotyczące oferty:

Formy wsparcia finansowego dla firm

 

Tarcza Finansowa PFR 2.0

 

Zadzwoń i umów się na spotkanie
48 377 80 30