Paweł Kaczmarek

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.
Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, prawie administracyjnym oraz rozwiązywaniu sporów i prowadzeniu procesów sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją pracę magisterską pt. „Kryteria oceny ofert w Prawie zamówień publicznych w świetle Prawa do dobrej administracji”, opracował pod kierownictwem prof. Ireny Lipowicz – Rzecznika Praw Obywatelskich w latach 2010 – 2015. W trakcie studiów odbywał praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał przede wszystkim podczas reprezentowania klientów kancelarii w procesach cywilnych i gospodarczych. W kancelarii odpowiada między innymi za bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego, a także jednostek samorządu terytorialnego. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się również doradztwem w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Brał udział w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej oraz skarg sądowych z zakresu zamówień publicznych.

Z kancelarią związany od 2015 roku.

Posługuje się językiem angielskim.

e-mail: pawel.kaczmarek@kancelariakpg.pl

Tel. kom: +48 790 449 090

Zadzwoń i umów się na spotkanie
48 377 80 30